Správa o zjazdnosti ciest na území SR

Na tejto stránke sa nachádza oficiálna správa o zjazdnosti ciest a diaľnic na území SR. Správa je zadávaná centrálnym dispečingom prevádzky.

Správu môžete vytlačiť kliknutím na tlačidlo "Tlačiť" následne sa Vám otvorí výzva na tlač, ktorú môžete potvrdiť, alebo odvolať.

Veličina Hodnota
Čas publikovania správy 12.12.2019, 05:28
Správu zadal(a) -
Obsah správy

Slovenská správa ciest informuje:

Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné, povrch vozoviek je suchý až vlhký.

Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne suchý až vlhký. Na území stredného a východného Slovenska je povrch vozoviek miestami pokrytý vrstvou kašovitého alebo utlačeného snehu do 2 cm.

Horské priechody na území Slovenska sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne suchý až vlhká. Na HP Herlianske Sedlo, Chorepa, Súľová a Grajnár je vrstva kašovitého až utlačeného snehu hr. 1 cm, na HP Vrchslatina je miestami zľadovatený sneh hr. 1 cm

UPOZORNENIE PRE VODIČOV:

  • Znížená viditeľnosť do 200 m je v lokalite Veľké Kapušany.
  • Na ceste II/533 Gemerská Poloma - sedlo Súľová a na ceste II/549 Úhornianske sedlo - Krásnohorské Podhradie je zľadovatený sneh hr. 1 cm.
  • Pre vozidlá nad 10 m dĺžky je po celú zimnú sezónu uzatvorený HP Príslop (cesta I/78), HP Šútovce (cesta III/1774) a HP Veľké Pole (cesta II/512).
  • Cesta I/64 cez horský priechod Fačkovské sedlo je od 1.11.2019 uzavretá v okrese Žilina aj Prievidza pre nákladné motorové vozidlá, ktorých dĺžka presahuje 10 metrov. Obmedzenie trvá do konca zimnej údržby.