Cesta | Začiatok úseku | Koniec úseku | Údržbu vykonáva | Čas | Obmedzenie | Stav vozovky | Vrstva snehu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- | cesty III. triedy, obvod Medzilaborce | SÚC PSK Humenné | 09:49 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Šahy | RSÚC NR Levice | 09:58 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Brezno | BBRSC Banská Bystrica | 09:51 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Červeník | SÚC TTSK Trnava | 09:58 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Martin | SC ŽSK Turiec | 09:52 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Giraltovce | SÚC PSK Bardejov | 09:55 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Heľpa | BBRSC Banská Bystrica | 09:52 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Sobrance | SC KSK Michalovce | 09:45 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Komárno | RSÚC NR Komárno | 09:52 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Budatín | SC ŽSK Horné Považie | 09:54 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Považská Bystrica | SC TSK VOJ Považská Bystrica | 09:57 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Hurbanovo | RSÚC NR Komárno | 09:52 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nitrianske Rudno | SC TSK VOJ Prievidza | 09:57 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Banská Bystrica | BBRSC Banská Bystrica | 09:43 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kráľovský Chlmec | SC KSK Trebišov | 10:21 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Poprad | SÚC PSK Poprad | 11:13 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Buková | SÚC TTSK Trnava | 09:48 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod SSÚR Košice | NDS | 09:56 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Humenné | SÚC PSK Humenné | 09:49 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Štúrovo | RSÚC NR Nové Zámky | 09:59 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Štítnik | SC KSK Rožňava | 09:48 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nová Baňa | BBRSC Žiar nad Hronom | 09:50 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Machnáč | SC TSK VOJ Trenčín | 10:15 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Spišská Nová Ves | SC KSK Spišská Nová Ves | 10:05 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nové Mesto nad Váhom | SC TSK VOJ Trenčín | 09:51 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Sereď | SÚC TTSK Trnava | 10:02 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Žilina | SC ŽSK Horné Považie | 09:55 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Rožňava | SC KSK Rožňava | 09:48 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nižná Šebastová | SÚC PSK Prešov | 10:08 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Čadca | SC ŽSK Kysuce | 09:53 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Šurany | RSÚC NR Nové Zámky | 09:59 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Pezinok | SC BSK | 09:59 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Liptovský Hrádok | SC ŽSK Liptov | 09:56 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Lučatín | BBRSC Banská Bystrica | 09:53 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Šaľa | RSÚC NR Nové Zámky | 09:59 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Pusté Pole | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 10:13 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Prievidza | SC TSK VOJ Prievidza | 10:05 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Šrobárová | RSÚC NR Komárno | 09:52 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kokava nad Rimavicou | BBRSC Lučenec | 10:02 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Krupina | BBRSC Krupina | 10:02 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Partizánske | SC TSK VOJ Prievidza | 10:01 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Senica | SÚC TTSK Senica | 10:01 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Slovenské Kľačany | BBRSC Veľký Krtíš | 10:02 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Námestovo | SC ŽSK Orava | 09:37 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Moldava nad Bodvou | SC KSK Moldava nad Bodvou | 09:59 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Želiezovce | RSÚC NR Levice | 09:58 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Rimavská Sobota | BBRSC Rimavská Sobota | 09:59 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kremnica | BBRSC Žiar nad Hronom | 09:50 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Fiľakovo | BBRSC Lučenec | 10:02 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Polkanová | BBRSC Banská Bystrica | 09:45 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Banská Štiavnica | BBRSC Žiar nad Hronom | 09:46 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Levoča | SÚC PSK Poprad | 11:11 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Záborské | SÚC PSK Prešov | 10:08 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kysucké Nové Mesto | SC ŽSK Kysuce | 09:53 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Ilava | SC TSK VOJ Považská Bystrica | 09:59 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Lipany | SÚC PSK Prešov | 10:08 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Dobšiná | SC KSK Rožňava | 09:47 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Trenčín | SC TSK VOJ Trenčín | 10:16 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Piešťany | SÚC TTSK Trnava | 09:53 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Bytča | SC ŽSK Horné Považie | 09:54 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Sečovce | SC KSK Trebišov | 10:22 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Zlaté Moravce | RSÚC NR Nitra | 10:03 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nitra | RSÚC NR Nitra | 10:03 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Zvolen | BBRSC Krupina | 09:45 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Trnava | SÚC TTSK Trnava | 09:54 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Gbelce | RSÚC NR Nové Zámky | 09:59 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Šamorín | SÚC TTSK Dunajská Streda | 09:54 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Lučenec | BBRSC Lučenec | 10:02 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nové Zámky | RSÚC NR Nové Zámky | 09:59 | nutné zimné pneumatiky | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Senec | SC BSK | 09:59 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Jalovec | SC TSK VOJ Prievidza | 10:05 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Košický Klečenov | SC KSK Moldava nad Bodvou | 10:00 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Hanušovce nad Topľou | SÚC PSK Vranov nad Topľou | 09:34 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Vráble | RSÚC NR Nitra | 10:03 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nitrianske Pravno | SC TSK VOJ Prievidza | 10:05 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Galanta | SÚC TTSK Trnava | 09:52 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Mníšek nad Hnilcom | SC KSK Spišská Nová Ves | 10:06 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Tornaľa | BBRSC Rimavská Sobota | 09:59 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Spišská Stará Ves | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 10:13 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Žiar nad Hronom | BBRSC Žiar nad Hronom | 09:51 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Čebovce | BBRSC Veľký Krtíš | 10:02 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Haligovce | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 10:13 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Bardejov | SÚC PSK Bardejov | 09:55 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Rajec | SC ŽSK Horné Považie | 09:55 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Holíč | SÚC TTSK Senica | 10:07 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Malý Lipník | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 10:13 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Dunajská Streda | SÚC TTSK Dunajská Streda | 09:50 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Jelšava | BBRSC Rimavská Sobota | 09:59 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Stará Ľubovňa | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 10:13 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Zemianska Olča | RSÚC NR Komárno | 09:52 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Topoľčany | RSÚC NR Topoľčany | 10:38 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Veľký Meder | SÚC TTSK Dunajská Streda | 09:48 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nová Bystrica | SC ŽSK Kysuce | 09:53 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Trstená | SC ŽSK Orava | 09:37 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Makov | SC ŽSK Kysuce | 09:53 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Stropkov | SÚC PSK Svidník | 10:00 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Poltár | BBRSC Lučenec | 10:02 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Belá | SC ŽSK Horné Považie | 09:53 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Turčianske Teplice | SC ŽSK Turiec | 09:56 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Plešivec | SC KSK Rožňava | 09:48 | bez obmedzení | mokrá | žiadny |
Údaje v tabuľke sú farebne rozlíšené podľa aktuálnosti a obsahu: aktuálne údaje sú vyznačené čiernou farbou a už neplatné a neobnovené údaje sú označené nevýraznou svetlošedou farbou, aby sa dali ľahko odlíšiť. Polia s platnými údami vyžadujúcimi si pozornosť sú podľa svojej závažnosti podfarbené žltou alebo červenou farbou.
Tabuľku môžete zoradiť podľa ľubovoľného stĺpca, a to kliknutím na záhlavie daného stĺpca. Pri opakovanom kliknutí na záhlavie práve vybraného stĺpca bude tabuľka zoradená v opačnom poradí. Aktuálne vybratý stĺpec, podľa ktorého sú údaje zoradené, má záhlavie vyznačené červenou farbou.
Údaje v tabuľke môžete filtrovať, a to jednak podľa obsahu, jednak podľa príslušnosti cestného úseku k jednotlivým samosprávnym krajom. Vyberte si z ponuky nad tabuľkou, či chcete vidieť všetky záznamy, alebo len kritické (také, kde sa vyskytujú neštandartné podmienky na vozovke - uzatvorené, zasnežené a zľadovatelé úseky), a či chcete vidieť údaje zo všetkých krajov, alebo len z určitého kraja. Taktiež môžete obmedziť maximálny počet zobrazených záznamov. Po výbere stlačte tlačidlo "Načítať".
Tabuľku môžete vytlačiť jednoduchým kliknutím na tlačidlo "Tlačiť". Otvorí sa nové okno s tabuľkou optimalizovanou pre tlač.
Po kliknutí na konkrétny riadok sa Vám zobrazí podrobný stav zjazdnosti daného spravodajského úseku.