Cesta | Začiatok úseku | Koniec úseku | Údržbu vykonáva | Čas | Obmedzenie | Stav vozovky | Vrstva snehu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- | cesty III. triedy, obvod Moldava nad Bodvou | SC KSK Moldava nad Bodvou | 21:51 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Mníšek nad Hnilcom | SC KSK Spišská Nová Ves | 21:49 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Galanta | SÚC TTSK Trnava | 21:42 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Holíč | SÚC TTSK Senica | 21:49 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Lučenec | BBRSC Lučenec | 22:13 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Ilava | SC TSK VOJ Považská Bystrica | 22:01 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Šurany | RSÚC NR Nové Zámky | 21:55 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Šaľa | RSÚC NR Nové Zámky | 21:55 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Liptovský Hrádok | SC ŽSK Liptov | 22:03 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Krupina | BBRSC Krupina | 21:37 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Námestovo | SC ŽSK Orava | 21:40 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Fiľakovo | BBRSC Lučenec | 22:11 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Medzilaborce | SÚC PSK Humenné | 21:41 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Prievidza | SC TSK VOJ Prievidza | 21:59 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Lučatín | BBRSC Banská Bystrica | 21:41 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Partizánske | SC TSK VOJ Prievidza | 22:06 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Polkanová | BBRSC Banská Bystrica | 21:49 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kokava nad Rimavicou | BBRSC Lučenec | 22:12 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod SSÚR Košice | NDS | 21:55 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Šamorín | SÚC TTSK Dunajská Streda | 21:59 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Jalovec | SC TSK VOJ Prievidza | 21:59 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Tornaľa | BBRSC Rimavská Sobota | 21:54 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Košický Klečenov | SC KSK Moldava nad Bodvou | 21:54 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Hanušovce nad Topľou | SÚC PSK Vranov nad Topľou | 21:43 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Čaňa | SC KSK Moldava nad Bodvou | 21:53 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Gbelce | RSÚC NR Nové Zámky | 21:55 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Bardejov | SÚC PSK Bardejov | 22:04 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Plešivec | SC KSK Rožňava | 21:17 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nové Zámky | RSÚC NR Nové Zámky | 21:55 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Senec | SC BSK | 21:35 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Topoľčany | RSÚC NR Topoľčany | 21:47 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Žiar nad Hronom | BBRSC Žiar nad Hronom | 21:36 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Stropkov | SÚC PSK Svidník | 21:46 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Rajec | SC ŽSK Horné Považie | 21:48 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Spišská Stará Ves | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 21:36 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Haligovce | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 21:36 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Trstená | SC ŽSK Orava | 21:40 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Veľké Kapušany | SC KSK Michalovce | 21:45 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Vráble | RSÚC NR Nitra | 21:56 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Poltár | BBRSC Lučenec | 22:13 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Stakčín | SÚC PSK Humenné | 21:41 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Čebovce | BBRSC Veľký Krtíš | 21:42 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Malacky | SC BSK | 21:35 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nitrianske Pravno | SC TSK VOJ Prievidza | 21:59 | nutné zimné pneumatiky | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Humenné | SÚC PSK Humenné | 21:41 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Zemianska Olča | RSÚC NR Komárno | 21:53 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nová Bystrica | SC ŽSK Kysuce | 21:53 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Veľký Krtíš | BBRSC Veľký Krtíš | 21:42 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Chminianska Nová Ves | SÚC PSK Prešov | 22:00 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Makov | SC ŽSK Kysuce | 21:53 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Giraltovce | SÚC PSK Bardejov | 22:04 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Dolný Kubín | SC ŽSK Orava | 21:40 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Jelšava | BBRSC Rimavská Sobota | 21:54 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Veľký Meder | SÚC TTSK Dunajská Streda | 22:11 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kriváň | BBRSC Krupina | 21:38 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Považská Bystrica | SC TSK VOJ Považská Bystrica | 21:41 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Tatranská Štrba | SÚC PSK Poprad | 21:56 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kežmarok | SÚC PSK Poprad | 21:54 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Myjava | SC TSK VOJ Trenčín | 21:52 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Turčianske Teplice | SC ŽSK Turiec | 22:00 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Belá | SC ŽSK Horné Považie | 21:46 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Dunajská Streda | SÚC TTSK Dunajská Streda | 21:58 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Svidník | SÚC PSK Svidník | 21:46 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Malý Lipník | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 21:36 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Lenartov | SÚC PSK Bardejov | 22:04 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Hincovce | SC KSK Spišská Nová Ves | 21:51 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kremnica | BBRSC Žiar nad Hronom | 21:36 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Stará Ľubovňa | SÚC PSK Stará Ľubovňa | 21:36 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nižná Šebastová | SÚC PSK Prešov | 22:00 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Štítnik | SC KSK Rožňava | 21:17 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Hnúšťa | BBRSC Rimavská Sobota | 21:54 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Liptovské Matiášovce | SC ŽSK Liptov | 22:03 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Michalovce | SC KSK Michalovce | 21:45 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Levice | RSÚC NR Levice | 22:00 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Bánovce nad Bebravou | SC TSK VOJ Prievidza | 21:42 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Brezno | BBRSC Banská Bystrica | 21:52 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Trebišov | SC KSK Trebišov | 21:51 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Komárno | RSÚC NR Komárno | 21:53 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Machnáč | SC TSK VOJ Trenčín | 16:07 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Vranov nad Topľou | SÚC PSK Vranov nad Topľou | 21:43 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Sekule | SÚC TTSK Senica | 21:58 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Štúrovo | RSÚC NR Nové Zámky | 21:55 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Sobrance | SC KSK Michalovce | 21:45 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Holčíkovce | SÚC PSK Vranov nad Topľou | 21:43 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Heľpa | BBRSC Banská Bystrica | 21:53 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Slovenské Kľačany | BBRSC Veľký Krtíš | 21:42 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Zvolen | BBRSC Krupina | 21:36 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Spišská Nová Ves | SC KSK Spišská Nová Ves | 21:48 | bez obmedzení | vlhká | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nitrianske Rudno | SC TSK VOJ Prievidza | 22:02 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Bratislava | SC BSK | 21:35 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Senica | SÚC TTSK Senica | 16:02 | bez obmedzení | suchá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Pezinok | SC BSK | 21:35 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Ružomberok | SC ŽSK Liptov | 22:03 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Liptovský Mikuláš | SC ŽSK Liptov | 22:03 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Nová Baňa | BBRSC Žiar nad Hronom | 21:36 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Poprad | SÚC PSK Poprad | 21:56 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Banská Bystrica | BBRSC Banská Bystrica | 21:40 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Martin | SC ŽSK Turiec | 21:50 | nutné zimné pneumatiky | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Hurbanovo | RSÚC NR Komárno | 21:53 | bez obmedzení | mokrá | žiadny | |
- | cesty III. triedy, obvod Kráľovský Chlmec | SC KSK Trebišov | 21:50 | bez obmedzení | mokrá | žiadny |
Údaje v tabuľke sú farebne rozlíšené podľa aktuálnosti a obsahu: aktuálne údaje sú vyznačené čiernou farbou a už neplatné a neobnovené údaje sú označené nevýraznou svetlošedou farbou, aby sa dali ľahko odlíšiť. Polia s platnými údami vyžadujúcimi si pozornosť sú podľa svojej závažnosti podfarbené žltou alebo červenou farbou.
Tabuľku môžete zoradiť podľa ľubovoľného stĺpca, a to kliknutím na záhlavie daného stĺpca. Pri opakovanom kliknutí na záhlavie práve vybraného stĺpca bude tabuľka zoradená v opačnom poradí. Aktuálne vybratý stĺpec, podľa ktorého sú údaje zoradené, má záhlavie vyznačené červenou farbou.
Údaje v tabuľke môžete filtrovať, a to jednak podľa obsahu, jednak podľa príslušnosti cestného úseku k jednotlivým samosprávnym krajom. Vyberte si z ponuky nad tabuľkou, či chcete vidieť všetky záznamy, alebo len kritické (také, kde sa vyskytujú neštandartné podmienky na vozovke - uzatvorené, zasnežené a zľadovatelé úseky), a či chcete vidieť údaje zo všetkých krajov, alebo len z určitého kraja. Taktiež môžete obmedziť maximálny počet zobrazených záznamov. Po výbere stlačte tlačidlo "Načítať".
Tabuľku môžete vytlačiť jednoduchým kliknutím na tlačidlo "Tlačiť". Otvorí sa nové okno s tabuľkou optimalizovanou pre tlač.
Po kliknutí na konkrétny riadok sa Vám zobrazí podrobný stav zjazdnosti daného spravodajského úseku.