Prehľad zjazdnosti

Na tejto stránke si môžete prezerať tabuľkovo orientovaný aktuálny stav zjazdnosti jednotlivých sledovaných cestných úsekov. Vysvetlivky sa nachádzajú pod tabuľkou.

Cesta Začiatok úseku Koniec úseku Údržbu vykonáva Čas Obmedzenia Stav vozovky Vrstva snehu
I/66 Horský prechod Besník BBRSC Banská Bystrica 21:40 bez obmedzení suchá žiadny
I/51 Horský prechod Biela Hora SÚC TTSK Senica 21:58 bez obmedzení suchá žiadny
I/63 BA Bajkalská (I/61) Rovinka Mesto Bratislava 21:34 bez obmedzení suchá žiadny
D1 Tunel Bôrik NDS 21:56 bez obmedzení suchá žiadny
I/18 Horský prechod Branisko SÚC PSK Poprad 21:47 bez obmedzení suchá žiadny
D1 Tunel Branisko NDS 21:58 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Mníšek nad Hnilcom SC KSK Spišská Nová Ves 22:13 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Budatín SC ŽSK Horné Považie 22:01 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Štítnik SC KSK Rožňava 21:58 zimné pneumatiky suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Levice RSÚC NR Levice 21:33 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Liptovské Matiášovce SC ŽSK Liptov 21:45 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Trnava SÚC TTSK Trnava 21:51 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Spišská Nová Ves SC KSK Spišská Nová Ves 22:13 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Čaňa SC KSK Moldava nad Bodvou 23:52 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Sečovce SC KSK Trebišov 21:40 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Rožňava SC KSK Rožňava 21:58 zimné pneumatiky suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Šamorín SÚC TTSK Dunajská Streda 21:50 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Trstená SC ŽSK Orava 21:45 bez obmedzení vlhká žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Heľpa BBRSC Banská Bystrica 21:40 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Hurbanovo RSÚC NR Komárno 22:05 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Žilina SC ŽSK Horné Považie 22:01 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Veľký Krtíš BBRSC Lučenec 22:01 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Nové Mesto nad Váhom SC TSK VOJ Trenčín 22:04 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Pezinok RC Bratislava 21:53 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Lučatín BBRSC Banská Bystrica 21:40 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Nitrianske Pravno SC TSK VOJ Prievidza 22:04 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Machnáč SC TSK VOJ Trenčín 21:55 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Polkanová BBRSC Banská Bystrica 21:41 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Lučenec BBRSC Lučenec 22:03 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Vráble RSÚC NR Nitra 21:59 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Plešivec SC KSK Rožňava 21:59 zimné pneumatiky suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Nižná Šebastová SÚC PSK Prešov 21:38 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Rajec SC ŽSK Horné Považie 22:00 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Belá SC ŽSK Horné Považie 21:59 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Humenné SÚC PSK Humenné 22:00 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Dunajská Streda SÚC TTSK Dunajská Streda 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Dolný Kubín SC ŽSK Orava 21:45 bez obmedzení vlhká žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Spišská Stará Ves SÚC PSK Stará Ľubovňa 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Hnúšťa BBRSC Rimavská Sobota 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Veľké Kapušany SC KSK Michalovce 21:35 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Nové Zámky RSÚC NR Nové Zámky 21:56 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Šaľa RSÚC NR Nové Zámky 21:56 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Bratislava RC Bratislava 21:53 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Topoľčany RSÚC NR Topoľčany 22:03 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Krupina BBRSC Krupina 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Slovenské Kľačany BBRSC Lučenec 22:01 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Liptovský Hrádok SC ŽSK Liptov 21:50 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Tornaľa BBRSC Rimavská Sobota 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Malý Lipník SÚC PSK Stará Ľubovňa 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Štúrovo RSÚC NR Nové Zámky 21:57 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Fiľakovo BBRSC Lučenec 22:03 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Prievidza SC TSK VOJ Prievidza 22:04 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Záborské SÚC PSK Prešov 21:38 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Chminianska Nová Ves SÚC PSK Prešov 21:38 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Púchov SC TSK VOJ Považská Bystrica 21:45 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Partizánske SC TSK VOJ Prievidza 22:00 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Čadca SC ŽSK Kysuce 21:54 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Bánovce nad Bebravou SC TSK VOJ Prievidza 21:58 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Poprad SÚC PSK Poprad 21:59 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Stakčín SÚC PSK Humenné 22:00 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Liptovský Mikuláš SC ŽSK Liptov 21:50 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Žiar nad Hronom BBRSC Žiar nad Hronom 21:58 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Bytča SC ŽSK Horné Považie 22:00 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Čebovce BBRSC Lučenec 22:01 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Michalovce SC KSK Michalovce 21:35 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Gbelce RSÚC NR Nové Zámky 21:55 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Tatranská Štrba SÚC PSK Poprad 21:59 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Moldava nad Bodvou SC KSK Moldava nad Bodvou 23:52 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Sereď SÚC TTSK Trnava 21:51 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Medzilaborce SÚC PSK Humenné 22:00 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Nitra RSÚC NR Nitra 22:00 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Pusté Pole SÚC PSK Stará Ľubovňa 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Zvolen BBRSC Krupina 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Kokava nad Rimavicou BBRSC Lučenec 22:03 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Nitrianske Rudno SC TSK VOJ Prievidza 21:44 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Rimavská Sobota BBRSC Rimavská Sobota 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Kremnica BBRSC Žiar nad Hronom 21:58 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Galanta SÚC TTSK Trnava 21:53 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Haligovce SÚC PSK Stará Ľubovňa 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Ilava SC TSK VOJ Považská Bystrica 21:55 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Giraltovce SÚC PSK Bardejov 22:17 zimné pneumatiky suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Červeník SÚC TTSK Trnava 21:56 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Piešťany SÚC TTSK Trnava 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Senica SÚC TTSK Senica 21:58 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Štós SC KSK Moldava nad Bodvou 23:53 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Kežmarok SÚC PSK Poprad 21:45 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Buková SÚC TTSK Trnava 22:11 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Levoča SÚC PSK Poprad 21:47 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Turčianske Teplice SC ŽSK Turiec 21:47 zimné pneumatiky suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Poltár BBRSC Lučenec 22:04 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Sekule SÚC TTSK Senica 21:55 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Malacky RC Bratislava 21:53 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Hincovce SC KSK Spišská Nová Ves 22:13 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Makov SC ŽSK Kysuce 21:55 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Bardejov SÚC PSK Bardejov 22:17 zimné pneumatiky suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Šurany RSÚC NR Nové Zámky 21:57 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Kriváň BBRSC Krupina 21:48 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Stropkov SÚC PSK Svidník 21:57 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Holíč SÚC TTSK Senica 21:50 bez obmedzení suchá žiadny
- Cesty III. triedy, obvod Veľký Meder SÚC TTSK Dunajská Streda 21:52 bez obmedzení suchá žiadny

Údaje v tabuľke sú farebne rozlíšené podľa aktuálnosti: aktuálne údaje sú vyznačené čiernou farbou, mierne zastaralé údaje (staršie ako 5 hodín) sú vyznačené modrou farbou. Už neplatné a neobnovené údaje sú označené nevýraznou svetlošedou farbou, aby sa dali ľahko odlíšiť.

Tabuľku môžete zoradiť podľa ľubovoľného stĺpca, a to kliknutím na záhlavie daného stĺpca. Pri opakovanom kliknutí na záhlavie práve vybraného stĺpca bude tabuľka zoradená v opačnom poradí. Aktuálne vybratý stĺpec, podľa ktorého sú údaje zoradené, má nadpis napísaný tmavočervenou farbou.

Údaje v tabuľke môžete filtrovať, a to jednak podľa obsahu, jednak podľa príslušnosti cestného úseku k jednotlivým samosprávnym krajom. Vyberte si z ponuky nad tabuľkou, či chcete vidieť všetky záznamy, alebo len kritické (také, kde sa vyskytujú neštandartné podmienky na vozovke - uzatvorené, zasnežené a zľadovatelé úseky), a či chcete vidieť údaje zo všetkých krajov, alebo len z určitého kraja. Taktiež môžete obmedziť maximálny počet zobrazených záznamov. Po výbere stlačte tlačidlo "Načítať".

Tabuľku môžete vytlačiť jednoduchým kliknutím na tlačidlo "Tlačiť". Otvorí sa nové okno s tabuľkou optimalizovanou pre tlač. V prípade, ak používate Microsoft Internet Explorer 7 a vyšší, resp. kompatibilný prehliadač, budete vyzvaní na potvrdenie tlače. Po odoslaní dokumentu na tlačiareň sa popup okno automaticky zatvorí.

Po kliknutí na konkrétny riadok sa Vám zobrazí podrobný stav zjazdnosti daného spravodajského úseku.